Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: root
gu: મૂળ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Year
gu: વર્ષ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Color
gu: રંગ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: @type: deleted %title.
gu: @type: કાઢી નાખવામાં આવેલ %title.

en: Blue
gu: વાદળી

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: Account
gu: ખાતુ

en: Or
gu: અથવા

en: Checked
gu: ચકાસાયેલ
