Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: ERROR
mr: चूका

en: root
mr: मुळ

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: 15 Minutes
mr: १५ मिनिटे

en: View
mr: बघा

en: Email
mr: ईमेल

en: Year
mr: वर्ष

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Month
mr: महिना

en: email
mr: ईमेल

en: Example
mr: उदाहरण

en: Day
mr: दिवस

en: Color
mr: रंग

en: The message has been sent.
mr: संदेश पाठवला गेला

en: Account
mr: खाते

en: And
mr: आणि
