Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: root
ne: मूल

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Email
ne: ईमेल

en: Year
ne: वर्ष

en: Host
ne: होस्ट

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Color
ne: रंग

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Account
ne: खाता

en: Guarani
ne: गुआरानी
