Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Quantity
nn: Mengd

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Year
nn: År

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Month
nn: Månad

en: Payment
nn: Betaling

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: Color
nn: Farge

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: The message has been sent.
nn: Meldinga er sent.

en: Account
nn: Konto

en: Or
nn: Eller

en: Credit card
nn: Kredittkort

en: REJECTED
nn: AVVIST
