Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Account
or: ଖାତା
