Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Tags
os: Тегтæ

en: root
os: уидаг

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
