Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Label
si: ලේබලය

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Account
si: ගිණුම
