Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: root
sq: baza

en: View
sq: Shfaq

en: Color
sq: Ngjyra

en: The message has been sent.
sq: Mesazhi u dërgua.

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Blue
sq: Blu

en: Context
sq: Konteksti

en: Account
sq: Profili

en: Or
sq: ose
