OpenCulturas (1.0.4) - en to fy translation catalogue (21 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: Language
fy: Taal

en: Administration
fy: Behear

en: Advanced options
fy: Avansearre opsjes

en: Date
fy: Datum

en: Search
fy: Sykje

en: Preview
fy: Foarbyld

en: View
fy: Besjen

en: User
fy: Brûker

en: Navigation
fy: Navigaasje

en: Anonymous
fy: Anonym

en: Share
fy: Diele

en: English
fy: Ingelsk

en: Front page
fy: Foarplaat

en: Languages
fy: Talen

en: Language code
fy: Taalkoade

en: German
fy: Dútsk

en: Translate
fy: Oersette

en: Not specified
fy: Net oantsjutte
