OpenCulturas (1.0.4) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Language
or: ଭାଷା

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତଶୀଳ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Front page
or: ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠା

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ

en: Language name
or: ଭାଷା ନାମ
