OpenCulturas (1.1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
