OpenCulturas (1.1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Status
es: Estado

en: Language
es: Idioma

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Label
es: Etiqueta

en: Notifications
es: Avisos

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Notification recipients
es: Destinatarios del aviso
