OpenCulturas (1.1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Machine name
id: Nama mesin
