OpenCulturas (1.1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Language
ro: Limba

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: Notifications
ro: Notificări

en: Machine name
ro: Numele mașinii
