OpenCulturas (1.2.1) - en to si translation catalogue (53 entries)

en: Focus
si: යොමු වෙනවා

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: edit user
si: පරිශීලකයාව සංස්කරණය කරන්න

en: Pages
si: පිටු

en: Status
si: තත්වය

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: Article
si: ලිපි

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: More
si: තව

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Front page
si: මුල් පිටුව

en: Languages
si: භාෂා

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Language name
si: භාෂා නාමය

en: Select language
si: භාෂාව තෝරන්න
