OpenCulturas (1.2.5) - en to af translation catalogue (130 entries)

en: Focus
af: Fokus

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: edit user
af: wysig gebruiker

en: Pages
af: Bladsye

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Moderated content
af: Gemodereerde inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: content
af: inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Article
af: Artikel

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Recommendations
af: Aanbevelings

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Categories
af: Kategorieë

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: default
af: verstek

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: User
af: Gebruiker

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Question
af: Vraag

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Severity
af: Strengheid

en: Watchdog
af: Waghond

en: Last update
af: Laste opdatering

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Table
af: Tabel

en: Navigation
af: Navigasie

en: Role
af: Rol

en: User login
af: Aanmelding

en: Online
af: Aanlyn

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Recent comments
af: onlangse kommentaar

en: Profile
af: Profiel

en: Authored on
af: Geskep op

en: Show
af: Vertoon

en: English
af: Engels

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Member for
af: Lid vir

en: Languages
af: Tale

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: People
af: Mense

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Revision
af: Weergawe

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Review
af: Hersiening

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: Permission
af: Permissie

en: Subtitle
af: Subtitel

en: Language code
af: Taalkode

en: Profiles
af: Profiele

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: No comments available.
af: Geen kommentaar beskikbaar.

en: Account settings
af: Rekeneing verstellings

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
af: Die gebruiker word beskou as aanlyn vir so lank nadat hulle 'n bladsy beskou het.

en: German
af: Duits

en: Translate
af: Vertaal

en: Not enabled
af: Nie geaktiveer nie

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Delete comment
af: Skrap kommentaar

en: Posted in
af: Gepos in

en: - All -
af: - Alle -

en: Who's new
af: Wie is nuut

en: Language name
af: Taalnaam

en: Select language
af: Selekteer taal

en: Personal contact form
af: Persoonlike kontakvorm

en: Edit field
af: Wysig veld

en: Who's online
af: Wie is aanlyn

en: Master
af: Meester
