OpenCulturas (1.3.2) - en to ast translation catalogue (100 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: content
ast: conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Article
ast: Artículu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Comments
ast: Comentarios

en: More
ast: Más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Categories
ast: Categoríes

en: Download
ast: Baxar

en: Version
ast: Versión

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Files
ast: Ficheros

en: Created
ast: Fechu

en: Question
ast: Entruga

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Comment
ast: Comentariu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Severity
ast: Severidá

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Table
ast: Tabla

en: Navigation
ast: Navegación

en: Role
ast: Rol

en: Online
ast: En llinia

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Recent comments
ast: Comentarios recientes

en: Profile
ast: Perfil

en: Tracker
ast: Rastrexador

en: Show
ast: Amosar

en: English
ast: Inglés

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Member for
ast: Miembru hai

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Languages
ast: Llingües

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: People
ast: Xente

en: Blocked
ast: Torgáu

en: Revision
ast: Revisión

en: Not enabled
ast: Ensin activar

en: Select language
ast: Esbillar una llingua

en: Basic page
ast: Páxina básica
