OpenCulturas (1.3.2) - en to br translation catalogue (24 entries)

en: Focus
br: Fokus

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: Administrator
br: Melestrer

en: Personal contact form
br: Furmskrid daremprediñ personel
