OpenCulturas (1.3.2) - en to se translation catalogue (47 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: edit user
se: rievdat geavaheaddji

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Articles
se: Artihkkalat

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Archive
se: Vuorká

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: Attachment
se: Mielddus

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Sort by
se: Sirre

en: Share
se: Juogat

en: Show
se: Čájet

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Member for
se: Miellahttu leamaš

en: Languages
se: Gielat

en: My bookmarks
se: Mu girjemearkkat

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: Translate
se: Jorgal

en: Select language
se: Vállje giela

en: Show more
se: Čájet eanet
