OpenCulturas (1.3.3) - en to sr translation catalogue (115 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Remove
sr: Уклони

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Article
sr: Чланак

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: More
sr: Више

en: Action
sr: Акција

en: Categories
sr: Категорије

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Archive
sr: Архива

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Logo
sr: Лого

en: Footer
sr: Подножје

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: State
sr: Статус

en: Role
sr: Улога

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort Criteria
sr: Критеријум сортирања

en: Recent comments
sr: Последњи коментари

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: English
sr: енглески

en: Member for
sr: Члан сте

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Languages
sr: Језици

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Glossary
sr: Речник

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Review
sr: Провера података

en: Output format
sr: Излазни формат

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Block description
sr: Опис блока

en: Translation
sr: Превод

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Administrator
sr: Администратор

en: German
sr: немачки

en: Publish content
sr: Објави садржај

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: Draft
sr: Предлог

en: Who's new
sr: Нови корисници

en: Language name
sr: Назив језика

en: Select language
sr: Изаберите језик

en: Who's online
sr: Ко је онлине?

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Monthly archive
sr: Месечна архива.

en: Promote content to front page
sr: Постави садржај на насловну страну

en: Remove content from front page
sr: Уклони садржај са насловне стране

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Changed date
sr: Датум измене

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Cancel the selected user account(s)
sr: Укини налоге изабраних корисника

en: Unblock the selected user(s)
sr: Одблокирај изабране корисникe

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Website feedback
sr: Повратна информација о сајту

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Recent comments.
sr: Последњи коментари.

en: Find and manage files.
sr: Нађи и управљај датотекама.

en: All content, by month.
sr: Сав садржај, по месецу.

en: Recent content.
sr: Скорашњи садржај

en: All content, by letter.
sr: Сав садржај, по азбуци.

en: Who's online block
sr: Блок "Ко је онлајн?"

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем

en: Name or email contains
sr: Име или E-пошта садрже

en: A list of new users
sr: Листа нових корисника

en: There are currently @total users online.
sr: Тренутно је @total корисника онлине.

en: A list of users that are currently logged in.
sr: Листа корисника који су тренутно улоговани.

en: View or edit the configuration.
sr: Погледајте или уредите подешавања.

en: Add, rearrange or remove filters.
sr: Додај, пресложи или уклони филтере.

en: Sort actions
sr: Акције сортирања

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
sr: Додај, пресложи или уклони правила сортирања.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
