OpenCulturas (1.3.5) - en to kk translation catalogue (85 entries)

en: Focus
kk: Тұс

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: content
kk: контент

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Article
kk: Мақала

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Categories
kk: Категория

en: Download
kk: Жүктеу

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: default
kk: әдепкі

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Logo
kk: Логотип

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Fields
kk: Өрістер

en: Authored by
kk: Автор

en: Navigation
kk: Навигация

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Profile
kk: Профиль

en: Tracker
kk: Трекер

en: Authored on
kk: Уақыты

en: English
kk: Ағылшын

en: Front page
kk: Басты бет

en: Languages
kk: Тілдер

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Language switcher
kk: Тіл ауыстыру0

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Profiles
kk: Профильдер

en: Account settings
kk: Аккаун теңшелемелері

en: German
kk: Неміс

en: Unpublish comment
kk: Пікірді жарияламау

en: Additional information
kk: Қосымша мәлімет

en: Translate
kk: Аудару

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Delete comment
kk: Комментарийды жою

en: Publish comment
kk: Пікірді жариялау

en: Language name
kk: Тілдің аты

en: Select language
kk: Тілді таңдау

en: Personal contact form
kk: Персоналды контакт формасы

en: Edit field
kk: Өрісті өндеу

en: Taxonomy term page
kk: Таксономиялық термин парағы

en: An administrator created an account for you at [site:name]
kk: Басқарушы сіз үшін [site:name] сайтында есеп құрды
