OpenCulturas (all releases) - en to ast translation catalogue (56 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: Download
ast: Baxar

en: Date
ast: Data

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: Text
ast: Testu

en: Upload
ast: Xubir

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Contact
ast: Contautu

en: Created
ast: Fechu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Comment
ast: Comentariu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Details
ast: Detalles

en: Navigation
ast: Navegación

en: Role
ast: Rol

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Online
ast: En llinia

en: Close
ast: Zarrar

en: Function
ast: Función

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: Not enabled
ast: Ensin activar
