OpenCulturas (all releases) - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Focus
br: Fokus

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Menu
br: Lañser

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Filter
br: Sil

en: Personal contact form
br: Furmskrid daremprediñ personel
