OpenCulturas (all releases) - en to hr translation catalogue (92 entries)

en: Focus
hr: Fokus

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Register
hr: Registriraj se

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Recommendations
hr: Preporuke

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Date
hr: Datum

en: None
hr: Nema

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Help
hr: Pomoć

en: Archive
hr: Arhiva

en: Menu
hr: Izbornik

en: Teaser
hr: Mamac

en: Text
hr: Tekst

en: Upload
hr: Otpremi

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Contact
hr: Kontakt

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Comment
hr: Komentar

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Term
hr: Pojam

en: Authored by
hr: Autor

en: Media
hr: Mediji

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Details
hr: Detalji

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Role
hr: Uloga

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Online
hr: Umreženo

en: Duration
hr: Trajanje

en: Function
hr: Funkcija

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Teasers
hr: Sažeci

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: Style
hr: Stil

en: Language switcher
hr: Promjena jezika

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Additional information
hr: Dodatne informacije

en: Not enabled
hr: Nije omogućeno

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Personal contact form
hr: Osobni kontakt obrazac

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Full comment
hr: Cijeli komentar

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: The name of the shortcut.
hr: Naziv kratice.

en: Taxonomy term page
hr: Stranica taksonomijskog pojma

en: Search result highlighting input
hr: Reultati pretrage s istaknutim unosom
