OpenCulturas (all releases) - en to ht translation catalogue (51 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Register
ht: Kreye kont

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Article
ht: Atik

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Off
ht: Fèmen

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: Changed
ht: Chanje

en: Block description
ht: Deskripsyon blòk

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: User account
ht: Kont itilizatè

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Not applicable
ht: Pa aplikab

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Save content
ht: Anrejistre kontni

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Not specified
ht: Pa espesifye

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: Default comments
ht: Kòmanè pa defo yo

en: Allows commenting on content
ht: Pèmèt komantè sou kontni yo

en: Large (480×480)
ht: Laj (480x480)

en: Medium (220×220)
ht: Mwayèn

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
