OpenCulturas (2.0.2) - en to ga translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Category
ga: Ábhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Phone
ga: Fón

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: English
ga: Béarla

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
