OpenCulturas (2.0.2) - en to ky translation catalogue (16 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Search
ky: Издөө

en: Last update
ky: Акыркы жаңылоо

en: English
ky: Англисче

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: Languages
ky: Тилдер

en: last »
ky: соңку »
