OpenCulturas (2.1.0-beta3) - en to et translation catalogue (421 entries)

en: Focus
et: Fookus

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: edit user
et: muuda kasutajat

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Moderated content
et: Modereeritud sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: content
et: sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Article
et: Artikkel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Articles
et: Artiklid

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Recommendations
et: Soovitused

en: License
et: Litsents

en: Categories
et: Kategooriad

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: view
et: näita

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: default
et: vaikimisi

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Label
et: Nimetus

en: Changes
et: Muudatused

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: Archive
et: Arhiiv

en: Icon
et: Ikoon

en: View
et: Kuva

en: Audio
et: Heli

en: Filename
et: Failinimi

en: Menu
et: Menüü

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Components
et: Komponendid

en: Attachment
et: Manus

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: Contact
et: Kontakt

en: Question
et: Küsimus

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: RSS
et: RSS vood

en: Event type
et: Sündmuse tüüp

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Menu link
et: Menüülink

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term
et: Termin

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Severity
et: Tõsidus

en: Fields
et: Väljad

en: Gallery
et: Galerii

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Authored by
et: Autor

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Details
et: Üksikasjad

en: Widget
et: Vidin

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Members
et: Liikmed

en: Table
et: Tabel

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Navigation
et: Menüü

en: Role
et: Roll

en: Select all
et: Vali kõik

en: User login
et: Sisenemine

en: Users
et: Kasutajad

en: Online
et: Võrgus

en: Last
et: Viimane

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Tools
et: Tööriistad

en: Sort Criteria
et: Sorteerimistingimused

en: Latest
et: Uued

en: Profile
et: Profiil

en: Close
et: Sulge

en: Duration
et: Kestus

en: Function
et: Funktsioon

en: Tracker
et: Jälgija

en: Notifications
et: Teated

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Share
et: Jaga

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Show
et: Näita

en: Boost
et: Kiirendamine

en: English
et: Inglise keel

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Add to calendar
et: Lisa kalendrisse

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: Front page
et: Avaleht

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Languages
et: Keeled

en: First
et: Esimene

en: Map
et: Kaart

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Caption
et: Pealkiri

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Contact information
et: Kontaktinfo

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Style
et: Stiil

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Revision
et: Redaktsioon

en: on
et: -

en: Changed
et: Muudetud

en: Document
et: Dokument

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: comment
et: kommentaar

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: by
et: postitas

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Review
et: Kontroll

en: Tabs
et: Sakid

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Translation language
et: Tõlke keel

en: Go to page @number
et: Mine lehele @number

en: Information
et: Andmed

en: Language switcher
et: Keele vahetaja

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Translation
et: Tõlge

en: Blocks
et: Plokid

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Permission
et: Õigus

en: Grid
et: Ruudustik

en: Global
et: Globaalne

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Audio file
et: Helifail

en: Language code
et: Keele kood

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Profiles
et: Profiilid

en: Administrator
et: Haldur

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Addresses
et: Aadressid

en: Account settings
et: Konto sätted

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
et: Pärast viimase lehe vaatamist on kasutaja online

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Columns
et: Veerud

en: Offset
et: Nihe

en: German
et: Saksa keel

en: Edit comment
et: Muuda kommentaari

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: Column
et: Tulp

en: Publish content
et: Sisu avaldamine

en: Additional information
et: Lisainfo

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: Translate
et: Tõlge

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: Page Type
et: Lehe tüüp

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Not applicable
et: Pole rakendatav

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Meta tags
et: Metasildid

en: Flags
et: Lipud

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Frontpage
et: Avaleht

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Draft
et: Mustand

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: Bulk operations
et: Masstegevused

en: All terms
et: Kõik terminid

en: Provide custom text or link.
et: Lisa kohandatud tekst või link.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compact
et: Kompaktne

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Who's new
et: Uued kasutajad

en: Language name
et: Keele nimetus

en: Select language
et: Vali keel

en: Personal contact form
et: Isiklik kontaktivorm

en: Edit field
et: Muuda välja

en: Who's online
et: Lehel olevad kasutajad

en: Apply filters
et: Rakenda filtrid

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Add event
et: Lisa sündmus

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Delete content
et: Kustuta sisu

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Recent content
et: Hiljutine sisu

en: Unpublish content
et: Sisu muutmine mitteavaldatuks

en: Make content sticky
et: Sisu muutmine kleepuvaks

en: Make content unsticky
et: Sisu kleepuvuse eemaldamine

en: Promote content to front page
et: Sisu tõstmine esilehele

en: Remove content from front page
et: Sisu eemaldamine esilehelt

en: Save content
et: Sisu salvestamine

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: The name of the shortcut.
et: Otseviite nimetus.

en: Taxonomy term page
et: Taksonoomia termini lehekülg

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
et: Administraator on loonud sulle konto saidile [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: No media available.
et: Meedia elemente pole saadaval.

en: Edit media
et: Muuda meediat

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Not specified
et: Määratlemata

en: Rewrite results
et: Kirjuta tulemused ümber

en: Master
et: Peamine

en: Get the actual content from a content revision.
et: Hangi tegelik sisu redaktsioonist.

en: Language direction
et: Keele suund

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Select media
et: Vali meedia

en: Default translation
et: Vaiketõlge

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: User interface translation
et: Kasutajaliidese tõlge

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.

en: The time that the node was created.
et: Sisuelemendi loomise aeg.

en: The time that the node was last edited.
et: Sisuelemendi viimase muutmise aeg.

en: Custom block library
et: Kohandatud plokkide teek

en: The time that the custom block was last edited.
et: Kohandatud ploki viimati muutmise aeg.

en: The time that the term was last edited.
et: Termi viimase muutmise aeg.

en: 1 place | @count places
et[0]: 1 asukoht
et[1]: @count asukohta

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: File usage
et: Faili kasutus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: A brief description of your block.
et: Sinu ploki lühike kirjeldus.

en: Adding languages
et: Keelte lisamine

en: The time that the menu link was last edited.
et: Aeg, millal menüülinki viimati muudeti.

en: The time that the user was last edited.
et: Kasutajakonto viimase muutmise aeg.

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Media library
et: Meediakogu

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
et: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
et: HTML Kuupäev

en: HTML Datetime
et: HTML Kuupäev ja kellaaeg

en: HTML Month
et: HTML Kuu

en: HTML Time
et: HTML Aeg

en: HTML Week
et: HTML Nädal

en: HTML Year
et: HTML Aasta

en: HTML Yearless date
et: HTML Ilma aastata kuupäev

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
et: d/m/Y - H:i

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Block the selected user(s)
et: Blokeeri valitud kasutaja(d)

en: Cancel the selected user account(s)
et: Tühista valitud kasutaja(te) konto(d)

en: Unblock the selected user(s)
et: Tühista blokeering valitud kasutajatelt

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Website feedback
et: Veebilehe tagasiside

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] kustutamise soov saidil [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] parooli muutmise soov saidil [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
et: Kasutajakonto [user:display-name] detailid lehel [site:name] (ootab administraatori kinnitust)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed saidil [site:name] (kinnitatud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name] (blokeeritud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
et: Konto [user:display-name] andmed saidil [site:name] (tühistatud)

en: Links related to the active user account
et: Aktiivse kasutajaga seotud lingid

en: Administrative task links
et: Haldustööde lingid

en: Site information links
et: Saidi info lingid

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid

en: Find and manage custom blocks.
et: Otsi ja halda kohandatud plokke.

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: Editing languages
et: Keelte haldamine

en: All content, by month.
et: Kogu sisu, kuu kaupa.

en: Recent content.
et: Viimati lisatud sisu.

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: All content, by letter.
et: Kogu sisu, tähestikuliselt.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
et: Näitab nimekirja viimati loodud kasutajakontodest.

en: Who's online block
et: Sisseloginud kasutajate infoplokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
et: Kuvab aktiivsete kasutajate kogunumbrit ja viimati aktiivsete kasutajate kasutaja nimesid.

en: View edit page
et: Vaate muutmisleht

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
et: <p>See leht võimaldab lisada saidile levinud keelte tõlkeid.</p><p>Kui soovitud keelt ei leitud, võid lisada uue tõlke.</p>

en: Continuing on
et: Jätkub

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
et: <p>See leht võimaldab su saidil keelt s.h. kohandatud keelt muuta.</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
et: <p>Leht "Keeled" võimaldab lisada, muuta, kustutada ning muuta keelte järjekorda</p>

en: <p>To add more languages to your site, click the "Add language" button.</p><p>Added languages will be displayed in the language list and can then be edited or deleted.</p>
et: <p>Keele lisamiseks kliki nuppu "Lisa keel".</p><p>Lisatud keeled kuvatakse keele nimekirjas ning seejärel on neid võimalik muuta ja kustutada.</p>

en: Reordering languages
et: Keelte järjekorra muutmine

en: Set a language as default
et: Määra vaikekeeleks

en: Modifying languages
et: Keelte muutmine

en: Choose the language you want to translate.
et: Vali keel, mida soovid tõlkida.

en: Enter the specific word or sentence you want to translate, you can also write just a part of a word.
et: Sisesta sõna või lause, mida soovid tõlkida. Lubatud on ka sõnaosa kasutamine.

en: Filter the search
et: Filtreeri otsingutulemusi

en: You can search for untranslated strings if you want to translate something that isn't translated yet. If you want to modify an existing translation, you might want to search only for translated strings.
et: Kui soovid tõlkida midagi, mis pole veel tõlgitud, siis saad otsida tõlkimata sõnesid. Kui soovid muuta juba olemasolevat tõlget, siis peaksid otsima ainult tõlgitud sõnesid.

en: Apply your search criteria
et: Rakenda otsingutingimus

en: To apply your search criteria, click on the <em>Filter</em> button.
et: Otsingukriteeriumi rakendamiseks kliki <em>Filtreeri</em> nupul.

en: You can write your own translation in the text fields of the right column. Try to figure out in which context the text will be used in order to translate it in the appropriate way.
et: Saad kirjutada oma isikliku tõlke paremas tulbas olevatele tekstiväljadele. Selleks, et teksti õigesti tõlkida ürita aru saada millises kontekstis seda kasutatakse.

en: Validate the translation
et: Valideeri tõlge

en: When you have finished your translations, click on the <em>Save translations</em> button. You must save your translations, each time before changing the page or making a new search.
et: Kui oled tõlkimise lõpetanud, vajuta <em>Salvesta tõlked</em> nuppu. Tõlked tuleb salvestada iga kord enne leheküljelt navigeerimist või uue otsingu teostamist.

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab

en: A list of new users
et: Uute kasutajate nimekiri

en: There are currently @total users online.
et: Hetkel on lehel @total kasutajat.

en: There are currently 0 users online.
et: Hetkel on lehel 0 kasutajat.

en: A list of users that are currently logged in.
et: Nimekiri kasutajatest kes on hetkel sisse logitud.

en: Manage view settings
et: Halda vaate seadeid

en: View or edit the configuration.
et: Vaata või muuda seadistust.

en: Displays in this view
et: Nähtav selles vaates

en: View administration
et: Vaate haldamine

en: Filter your view
et: Filtreeri vaadet

en: Filter actions
et: Filtri toimingud

en: Add, rearrange or remove filters.
et: Lisa, järjesta või eemalda filtrid.

en: Sort actions
et: Sorteeri tegevused

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
et: Lisa, järjesta või eemalda sorteerimise reeglid.

en: Show a preview of the view output.
et: Näita eelvaadet vaate väljundist.

en: Delete media
et: Kustuta meedia

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Save media
et: Salvesta meedia

en: Publish media
et: Avalda meedia

en: Unpublish media
et: Avaldamata meedia

en: Place Blocks
et: Paiguta plokke

en: The translations you have made here will be used on your site's user interface. If you want to use them on another site or modify them on an external translation editor, you can <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">export them</a> to a .po file and <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">import them</a> later.
et: Antud tõlkeid kasutatakse saidi kasutajaliideses. Kui sa soovid neid kasutada mõnel teisel saidil või tõlkeprogrammis, saad need<a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">eksportida</a> .po failiks ja hiljem ka <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">importida</a>.

en: The thumbnail of the media item.
et: Meedia elemendi pisipilt.

en: The time the media item was created.
et: Meedia elemendi loomise aeg.

en: The time the media item was last edited.
et: Meedia elemendi viimati muutmise aeg.

en: There are no custom blocks available.
et: Kohandatud plokke pole saadaval.

en: Find and moderate content.
et: Otsi ja modereeri sisu.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
et: Modereeritavat sisu pole saadaval. Siin kuvatakse ainult ootel olevaid versioone sisust, nagu mustandid.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
et: Avalehte pole veel loodud.<br/>Vaata <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">kasutaja juhendit</a> saidi ehitamise alustamiseks.

en: Name (A-Z)
et: Nimetus (A-Z)

en: Name (Z-A)
et: Nimetus (Z-A)

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine

en: Enter some keywords
et: Sisesta mõni märksõna
