OpenCulturas (2.1.0-rc2) - en to km translation catalogue (171 entries)

en: Focus
km: ផ្ដោត​លើ

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: edit user
km: កែសម្រួល​អ្នក​ប្រើ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: More
km: បន្ថែម

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: view
km: មើល​

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: default
km: លំនាំដើម

en: Message
km: សារ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Files
km: ឯកសារ

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Question
km: សំណួរ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Watchdog
km: ឃ្លាំ​មើល

en: Last update
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Media
km: មេឌៀ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Table
km: តារាង

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Role
km: តួនាទី

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Online
km: លើ​បណ្ដាញ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Close
km: បិទ

en: Function
km: មុខ​ងារ

en: Tracker
km: កម្មវិធី​តាម​ដាន​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Member for
km: សមាជិក​សម្រាប់

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Languages
km: ភាសា

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: People
km: មនុស្ស

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: comment
km: មតិយោបល់

en: by
km: តាម​​

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Go to page @number
km: ទៅ​ទំព័រ​ទី​ @number

en: Language switcher
km: ឧបករណ៍​ប្តូរ​ភាសា

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Profiles
km: ទម្រង់

en: Account settings
km: ការ​កំណត់​គណនី

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
km: អ្នកប្រើ​ត្រូវ​បាន​ចាត់ទុកថា​នៅ​លើ​បណ្ដាញ​សម្រាប់​រយៈពេល​ប៉ុណ្ណេះ បន្ទាប់ពី​ពួកគេ​បាន​មើល​ទំព័រ​លើក​ចុងក្រោយ ។

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Edit comment
km: ​កែ​សម្រួល​មតិយោបល់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Publish content
km: បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា

en: Additional information
km: ព័ត៌​​មាន​បន្ថែម​

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Not enabled
km: មិន​បាន​​បើក

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Who's new
km: អ្នក​ថ្មី

en: Language name
km: ឈ្មោះ​ភាសា

en: Select language
km: ជ្រើស​ភាសា​

en: Personal contact form
km: ​​សំណុំ​បែប​បទ​​​ទំនាក់​ទំនង​ផ្ទាល់​ខ្លួន​

en: Edit field
km: កែ​សម្រួល​វាល

en: Who's online
km: អ្នក​​​នៅ​លើ​បណ្តាញ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Revision log message
km: សារ​កំណត់​ហេតុ​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Recent content
km: មាតិកា​ថ្មី​ៗ​

en: Unpublish content
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា

en: Make content sticky
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាតិកា​​ជាប់​

en: Make content unsticky
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាតិកា​មិន​ជាប់

en: Promote content to front page
km: ផ្សព្វផ្សាយ​មាតិកា​នៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Remove content from front page
km: យក​មាតិកា​ចេញ​ពី​ទំព័រ​មុខ

en: Save content
km: រក្សាទុក​​មាតិកា​

en: Find and manage content.
km: ស្វែង​រក និង​គ្រប់​គ្រង​មាតិកា ។

en: The name of the shortcut.
km: ឈ្មោះ​របស់​ផ្លូវ​កាត់​ ។

en: Taxonomy term page
km: ទំព័រ​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: No people available.
km: គ្មាន​មនុស្ស​ទេ ។

en: An administrator created an account for you at [site:name]
km: អ្នកគ្រប់គ្រង​បានបង្កើត​គណនី​សម្រាប់​អ្នក​នៅ [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
km: រក​ និង​គ្រប់​គ្រង​មនុស្ស​ដែល​មាន​ទំនាក់​ទំនង​ជាមួយ​តំបន់​បណ្តាញ​របស់​អ្នក​ ។

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Recent log messages
km: សារ​កំណត់ហេតុ​ថ្មីៗ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
km: គ្រប់គ្រង​គណនី​អ្នកប្រើ តួនាទី និង​សិទ្ធិ ។
