OpenCulturas (2.1.0) - en to mn translation catalogue (112 entries)

en: Focus
mn: Тусгал

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: edit user
mn: Хэрэглэгчийг засварлах

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Moderated content
mn: Хянасан мэдээллүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: content
mn: агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: view
mn: харах

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: default
mn: Үндсэн

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Menu
mn: Цэс

en: Text
mn: Текст

en: Upload
mn: Оруулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: FAQ
mn: Түгээмэл асуугддаг асуулт

en: A frequently asked question and its answer.
mn: Түгээмэл асуугддаг асуултууд болон тэдгээрийн хариулт.

en: Question
mn: Асуулт

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Logo
mn: Лого

en: Url
mn: Хаяг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Tracker
mn: Бүртгэл

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: English
mn: Англи

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: People
mn: Хүмүүс

en: by
mn: аар

en: Go to page @number
mn: @number хуудас руу

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Account settings
mn: Бүртгэлийн тохиргоо

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
mn: Хэрэглэгч хамгийн сүүлд нэг хуудсыг үзсэнээс хойш энэ хугацаанд сүлжээнд хэвээрээ байгаа гэж үзнэ.

en: German
mn: Герман

en: Edit comment
mn: Сэтгэгдэл засах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Additional information
mn: Нэмэлт мэдээлэл

en: Translate
mn: Орчуулах

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Language name
mn: Хэлний нэр

en: Select language
mn: Хэл сонгох

en: Edit field
mn: Талбарыг өөрчлөх

en: Who's online
mn: Сүлжээнд хэн байна вэ
