OpenCulturas (2.2.2) - en to hr translation catalogue (214 entries)

en: Focus
hr: Fokus

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: edit user
hr: uredi korisnika

en: Pages
hr: Stranice

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Moderated content
hr: Moderirani sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: content
hr: sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Article
hr: Članak

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Articles
hr: Članci

en: Administration
hr: Administracija

en: Comments
hr: Komentari

en: More
hr: Više

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Recommendations
hr: Preporuke

en: License
hr: Licenca

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Version
hr: Inačica

en: view
hr: prikaz

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Use count
hr: Broj korištenja

en: default
hr: Zadano

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: category
hr: kategorija

en: Terms & Conditions
hr: Uslovi ugovaranja

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Help
hr: Pomoć

en: True
hr: Istina

en: Default
hr: Zadano

en: Archive
hr: Arhiva

en: Icon
hr: Ikona

en: View
hr: Pregled

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Menu
hr: Izbornik

en: Teaser
hr: Mamac

en: Event
hr: Događanje

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: Attachment
hr: Prilog

en: Upload
hr: Otpremi

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Email
hr: E-pošta

en: Files
hr: Datoteke

en: Contact
hr: Kontakt

en: Question
hr: Pitanje

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Term
hr: Pojam

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Fields
hr: Polja

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: Authored by
hr: Autor

en: Media
hr: Mediji

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Details
hr: Detalji

en: Widget
hr: Cinculator

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Table
hr: Tablica

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Role
hr: Uloga

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Users
hr: Korisnici

en: Online
hr: Umreženo

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Tools
hr: Alati

en: Sort Criteria
hr: Kriteriji sortiranja

en: Profile
hr: Profil

en: Duration
hr: Trajanje

en: Function
hr: Funkcija

en: Tracker
hr: Tragač

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Show
hr: Prikaži

en: English
hr: Engleski

en: Teasers
hr: Sažeci

en: Add to calendar
hr: Unesi u kalendar

en: Member for
hr: Član već

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Languages
hr: Jezici

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: People
hr: Korisnici

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Style
hr: Stil

en: Glossary
hr: Rječnik

en: Revision
hr: Revizija

en: comment
hr: komentar

en: by
hr: od

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Review
hr: Provjeri

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Go to page @number
hr: Idi na stranicu @number

en: Language switcher
hr: Promjena jezika

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Translation
hr: Prijevod

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Remove field
hr: Ukloni polje

en: Used in
hr: Korišteno u

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Grid
hr: Mreža

en: Global
hr: Opće

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Profiles
hr: Profili

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hr: Vrijeme u kojem se korisnik smatra prijavljenim i nakon što je napustio lokaciju.

en: German
hr: Njemački

en: Edit comment
hr: Uredi komentar

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Publish content
hr: Objavi sadržaj

en: Additional information
hr: Dodatne informacije

en: Translate
hr: Prevedi

en: Not enabled
hr: Nije omogućeno

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Dates
hr: Datumi

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: MIME type
hr: MIME vrsta

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: All terms
hr: Svi termini

en: Provide custom text or link.
hr: Omogućava proizvoljni tekst ili poveznicu.

en: Who's new
hr: Tko je novi

en: Language name
hr: Naziv jezika

en: Select language
hr: Odaberite jezik

en: Personal contact form
hr: Osobni kontakt obrazac

en: Edit field
hr: Uredi polje

en: Who's online
hr: Tko je umrežen

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Recent content
hr: Posljednji sadržaji

en: Unpublish content
hr: Prekini objavu sadržaja

en: Make content sticky
hr: Učini sadržaj ljepljivim

en: Make content unsticky
hr: Ukloni ljepljivost sa sadržaja

en: Promote content to front page
hr: Promoviraj sadržaj na naslovnicu

en: Remove content from front page
hr: Degradiraj sadržaj s naslovnice

en: Save content
hr: Spremi sadržaj

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: The name of the shortcut.
hr: Naziv kratice.

en: Taxonomy term page
hr: Stranica taksonomijskog pojma

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
hr: Administrator vam je otvorio račun pri [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
hr: Pronađite i upravljajte korisnicima vaše mrežne lokacije.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Update URL alias
hr: Osvježi URL nadimak

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hr: Upravlja korisničkim računima, ulogama i dopuštenjima.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Search result highlighting input
hr: Reultati pretrage s istaknutim unosom
