OpenCulturas (2.2.2) - en to ne translation catalogue (136 entries)

en: Focus
ne: केन्द्रित

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: edit user
ne: प्रयोगकर्तालाई संपादन गर्नुहोस

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Article
ne: लेख

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Articles
ne: लेखहरु

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Menu
ne: मेनु

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Question
ne: प्रश्न

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Logo
ne: ब्याज

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: Authored by
ne: लेखक

en: Media
ne: मिडिया

en: Details
ne: विस्तृत

en: Table
ne: तालिका

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Tracker
ne: ट्रैकर/ खोजी

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: Revision
ne: संशोधन

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Go to page @number
ne: @number पृष्ठमा जानुहोस्

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Permission
ne: अनुमति

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स

en: German
ne: जर्मन

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Translate
ne: अनुवाद

en: 1
ne: १

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: MIME type
ne: MIME प्रकार

en: Language name
ne: भाषाको नाम

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Who's online
ne: को अनलाईन छ ?

en: « First
ne: « पहिलो

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: Remove content from front page
ne: मुखपृष्ठबाट सामग्री हटाउनुहोस्

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ne: प्रयोगकर्ताको खाता, भूमिका र अनुमतिको व्यवस्थापन गर्नुहोस

en: Add one more
ne: एउटा थप्नुहोस्

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
