OpenCulturas (2.3.0-beta2) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: More
ca: Més

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Section
ca: Secció

en: All
ca: Tot

en: Event type
ca: Tipus d'event

en: Location
ca: Localització

en: Address
ca: Adreça

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Online
ca: En línia

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Add to calendar
ca: Afegeix al calendari

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Distance
ca: Distància

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Any
ca: Qualsevol

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Title: @title
ca: Títol: @title

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.
