OpenCulturas (2.3.0-beta2) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Focus
el: Εστίαση

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: More
el: Περισσότερα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: All
el: Όλες

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Online
el: Σε λειτουργία

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: The time that the term was last edited.
el: Πότε επεξεργάστηκε τελευταία φορά ο όρος.
