OpenCulturas (2.3.0-beta2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: More
ps: نور

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Any
ps: هر

en: - All -
ps: - ټول -
