OpenCulturas (2.3.0-beta3) - en to eo translation catalogue (151 entries)

en: Focus
eo: Fokuso

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: edit user
eo: redaktu uzanton

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: content
eo: enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Closed
eo: Fermita

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Article
eo: Artikolo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Articles
eo: Artikoloj

en: Administration
eo: Administrado

en: Comments
eo: Komentoj

en: More
eo: Pli

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: view
eo: rigardi

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: default
eo: defaŭlto

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: category
eo: kategorio

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Menu
eo: Menuo

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Contact
eo: Kontakto

en: FAQ
eo: ODD

en: Question
eo: Demando

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Url
eo: URL

en: PHP
eo: PHA

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Severity
eo: Graveco

en: Fields
eo: Kampoj

en: Watchdog
eo: Gardhundo

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Details
eo: Detaloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Table
eo: Tabelo

en: Navigation
eo: Navigado

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Users
eo: Uzantoj

en: Online
eo: Reta

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Profile
eo: Profilo

en: Tracker
eo: Ŝanĝospurilo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Full
eo: Kompleta

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Show
eo: Montru

en: English
eo: Angla

en: Member for
eo: Membro dum

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: People
eo: Uzantoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: Revision
eo: Revizio

en: comment
eo: komento

en: by
eo: de

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: Go to page @number
eo: Iru al paĝo @number

en: Language switcher
eo: Lingva ŝaltilo

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Permission
eo: Permeso

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Profiles
eo: Profiloj

en: Account settings
eo: Kontaj agordoj

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
eo: Uzanto estas konsiderata ensalutinta ĉi tiom longe post kiam tiu laste vidis paĝon.

en: German
eo: Germana

en: Edit comment
eo: Redaktu komenton

en: Additional information
eo: Aldonaj informoj

en: Translate
eo: Traduku

en: Not enabled
eo: Malŝaltita

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: User account
eo: Uzanta konto

en: MIME type
eo: MIME-tipo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Who's new
eo: Kiu novas

en: Language name
eo: Lingva nomo

en: Select language
eo: Elektu lingvon

en: Personal contact form
eo: Persona kontakta formularo

en: Edit field
eo: Redakti kampon

en: Who's online
eo: Kiu estas enrete

en: Add event
eo: Aldonu eventon

en: Recent content
eo: Laste aldonitaj

en: Asc
eo: kreske
