OpenCulturas (2.3.3) - en to bg translation catalogue (108 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: content
bg: съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Article
bg: Статия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: More
bg: още...

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Download
bg: Свали

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: default
bg: по подразбиране

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Audio
bg: Музика

en: Menu
bg: Меню

en: Teaser
bg: Резюме

en: Text
bg: Текст

en: Upload
bg: Трансфер

en: User
bg: Потребител

en: Contact
bg: Контакт

en: Question
bg: Въпрос

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Logo
bg: Лого

en: Url
bg: URL

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Comment
bg: Коментар

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Authored by
bg: Написано от

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Address
bg: Адрес

en: Navigation
bg: Навигация

en: Role
bg: Роля

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Users
bg: Потребители

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Profile
bg: Профил

en: Duration
bg: Период

en: Tracker
bg: Тракер

en: Notifications
bg: Известия

en: Authored on
bg: Написано на

en: English
bg: Английски

en: Add to calendar
bg: Добави към календара

en: Front page
bg: Начална страница

en: Languages
bg: Езици

en: Server name
bg: Име на сървър

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Go to page @number
bg: Към страница @number

en: Language switcher
bg: Превключвател на езици

en: Block description
bg: Описание на блока

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Language code
bg: Код на език

en: Addresses
bg: Адреси

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта

en: German
bg: Немски

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Publish content
bg: Публикувай съдържание

en: Additional information
bg: Допълнителна информация

en: Translate
bg: Преведи

en: Not enabled
bg: Неактивен

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Language name
bg: Име на език

en: Select language
bg: Избери език

en: Personal contact form
bg: Лична форма за връзка

en: Edit field
bg: Редактиране на поле

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Unpublish content
bg: Отмени публикацията на съдържанието

en: Make content sticky
bg: Постави съдържанието в началото на сипсъка

en: Make content unsticky
bg: Отмени  публикуването на съдържанието в началото на сипсъка

en: Promote content to front page
bg: Постави съдържанието на началната страница

en: Remove content from front page
bg: Премахни съдържанието от началната страница

en: Save content
bg: Запази съдържанието

en: Taxonomy term page
bg: Страница на термин от таксономията

en: An administrator created an account for you at [site:name]
bg: Администраторът  на сайта създаде акаунт за Вас в [site:name]
