OpenFed (8.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (82 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Archive
az: Arxiv

en: Time
az: Vaxt

en: Display
az: Monitor

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Created
az: Yaradıldı

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Year
az: İl

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Is less than or equal to
az: Az və ya bərabərdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than or equal to
az: Böyük və ya bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: N/A
az: Yox

en: Desc
az: azaldın

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Other
az: Digər

en: User login
az: Loqin

en: Anonymous
az: Anonim

en: Tools
az: Alətlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Tabs
az: Tablar

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Translation language
az: Tərcümə dili

en: Menus
az: Menyular

en: @min and @max
az: @min və @max

en: Form
az: Forma

en: Publish
az: Dərc et

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: empty
az: boş

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: IP address
az: IP ünvanı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Bundle
az: Paket

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Is empty (NULL)
az: Boşdur (NULL)

en: not empty
az: boş deyil

en: exposed
az: məruz

en: Is between
az: Arasındadır

en: between
az: arasında

en: Is not between
az: Arasında deyil

en: not between
az: arasında deyil

en: Min
az: Minimum

en: And max
az: və maksimum

en: And
az: və

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: Add format
az: Format əlavə edin

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
