OpenFed (8.x-1.0-rc6) - en to sl translation catalogue (47 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: weight
sl: teža

en: value
sl: vrednost

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Time
sl: Čas

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Display
sl: Prikaz

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Year
sl: Leto

en: Page title
sl: Naslov strani

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: N/A
sl: N/D

en: User login
sl: Prijava

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Menus
sl: Meniji

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Publish
sl: Objavi

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Uses
sl: Uporablja

en: Workflow settings
sl: Nastavitve poteka dela

en: Date and time
sl: Datum in čas

en: Add format
sl: Dodaj format
