OpenFed (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (119 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: weight
gl: peso

en: value
gl: valor

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Archive
gl: Arquivo

en: Time
gl: Hora

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Display
gl: Visualización

en: Notes
gl: Notas

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Component
gl: Compoñente

en: Components
gl: Compoñentes

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: Files
gl: Ficheiros

en: Created
gl: Creado

en: Separator
gl: Separador

en: All
gl: Todo

en: Year
gl: Ano

en: Page title
gl: Título da páxina

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Is less than
gl: É menor que

en: Is less than or equal to
gl: É menor ou igual a

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is greater than or equal to
gl: É maior ou igual a

en: Is greater than
gl: É maior que

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: N/A
gl: N/D

en: Range
gl: Rango

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Other
gl: Outro

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Common settings
gl: Opcións comuns

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: second
gl: segundo

en: day
gl: día

en: month
gl: mes

en: year
gl: ano

en: hour
gl: hora

en: timezone
gl: franxa horaria

en: Time zone handling
gl: Xestión de fuso horario

en: Changed
gl: Cambiado

en: Completed
gl: Completado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Menus
gl: Menús

en: @min and @max
gl: @min e @max

en: Used in
gl: Usado en

en: Form
gl: Formulario

en: Publish
gl: Publicar

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Administrator
gl: Administrador

en: empty
gl: baleiro

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Bundle
gl: Paquete

en: Permanent
gl: Permanente

en: Temporary
gl: Temporal

en: Uses
gl: Usos

en: Is empty (NULL)
gl: Está baleiro (NULL)

en: not empty
gl: non baleiro

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Draft
gl: Borrador

en: exposed
gl: exposto

en: Is between
gl: Está entre

en: between
gl: entre

en: Is not between
gl: Non está entre

en: not between
gl: non entre

en: And max
gl: E máximo

en: And
gl: E

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Workflow settings
gl: Opcións de fluxo

en: Date and time
gl: Data e hora

en: Add format
gl: Engadir formato

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Archived
gl: Arquivado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Long text
gl: Texto longo

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Is not empty (NOT NULL)
gl: Non está baleiro (NOT NULL)

en: Night
gl: Noite

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Submitted to
gl: Enviado a
