OpenFed (8.x-4.4) - en to nl translation catalogue (146 entries)

en: Title
nl: Titel

en: weight
nl: gewicht

en: value
nl: waarde

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Language
nl: Taal

en: Date
nl: Datum

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Time
nl: Tijd

en: Display
nl: Weergeven

en: Notes
nl: Notities

en: format
nl: formaat

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Component
nl: Besturingselement

en: Components
nl: Componenten

en: User
nl: Gebruiker

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Year
nl: Jaar

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Roles
nl: Rollen

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Range
nl: Bereik

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Other
nl: Andere

en: Common settings
nl: Algemene instellingen

en: second
nl: tweede

en: minute
nl: minuut

en: day
nl: dag

en: month
nl: maand

en: year
nl: jaar

en: hour
nl: uur

en: timezone
nl: tijdzone

en: Time zone handling
nl: Tijdzone-verwerking

en: Reference
nl: Referentie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Completed
nl: Voltooid

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Menus
nl: Menu's

en: @min and @max
nl: @min en @max

en: Form
nl: Formulier

en: empty
nl: leeg

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Data
nl: Gegevens

en: About
nl: Over

en: Embed
nl: Inbedden

en:  to
nl:  aan

en: Display type
nl: Weergavetype

en: IP address
nl: IP-adres

en: Image height
nl: Hoogte afbeelding

en: Image width
nl: Breedte afbeelding

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Is between
nl: Ligt tussen

en: between
nl: tussen

en: Is not between
nl: Ligt niet tussen

en: not between
nl: niet tussen

en: Min
nl: Minimaal

en: And max
nl: En maximaal

en: And
nl: En

en: Workflow settings
nl: Workflow-instellingen

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Add format
nl: Opmaak toevoegen

en: custom1
nl: aangepast1

en: custom2
nl: aangepast2

en: custom3
nl: aangepast3

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: Starred
nl: Gemarkeerd

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Long text
nl: Tekst (lang)

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
nl: Dit veld slaat de ID van een bestand op als geheel getal.

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)

en: Night
nl: Nacht

[ctx: datetime]
en: Year
nl: Jaar

[ctx: datetime]
en: Month
nl: Maand

[ctx: datetime]
en: Day
nl: Dag

[ctx: datetime]
en: Hour
nl: Uur

[ctx: datetime]
en: Minute
nl: Minuut

[ctx: datetime]
en: Second
nl: Seconde

en: Select the date attributes to collect and store.
nl: De datumonderdelen selecteren om te verzamelen en op te slaan.

[ctx: datetime]
en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Morning
nl: Ochtend

en: Evening
nl: Avond

[ctx: datetime]
en: Negative sign (-)
nl: Minteken (-)

[ctx: datetime]
en: Anno Domini (BC/AD)
nl: Anno Domini (v.Chr/n.Chr)

[ctx: datetime]
en: Common Era (BCE/CE)
nl: Common Era (voor onze jaartelling/onze jaartelling)

[ctx: datetime]
en: Hide
nl: Verbergen

[ctx: datetime]
en: Estimate label
nl: Schattingslabel

[ctx: datetime]
en: Estimate range
nl: Schattingsreeks

[ctx: datetime]
en: Start (single or from dates) or End (to dates) of estimate range
nl: Begin (enkele of vanaf datum) of einde (tot datum) of schattingsreeks

[ctx: datetime]
en: Date component if set
nl: Datumcomponent indien aanwezig

[ctx: datetime]
en: Date component with fallback to estimate component
nl: Datumcomponent of terugval op schattingscomponent

[ctx: datetime]
en: A full numeric representation of a year. Eg: -125, 2003
nl: Volledige numerieke weergave van een jaar. Bijv.: -125, 2003

[ctx: datetime]
en: A two digit representation of a year. Eg: -25, 03
nl: Jaarweergave in twee cijfers. Bijv.: -25, 03

[ctx: datetime]
en: A full numeric representation of a year with year designation. Eg: 125BC, 125BCE or -125
nl: Volledige numerieke weergave van een jaar met benaming. Bijv.: 125 v.Chr, 125BCE of -125

[ctx: datetime]
en: A two digit representation of a year with year designation. Eg: 25BC, 25BCE or -25
nl: Jaarweergave in twee cijfers met benaming. Bijv.: 25BC, 25BCE or -25

[ctx: datetime]
en: A full textual representation of a month, January through December.
nl: Volledige tekstweergave van een maand, januari tot december.

[ctx: datetime]
en: Numeric representation of a month, with leading zeros, 01 through 12
nl: Numerieke weergave van een maand, met voorloop nullen, 01 tot 12

[ctx: datetime]
en: A short textual representation of a month, three letters, Jan through Dec.
nl: Verkorte tekstweergave van een maand, drie letters, jan tot dec.

[ctx: datetime]
en: Numeric representation of a month, without leading zeros, 1 through 12
nl: Numerieke weergave van een maand, zonder voorloop nullen, 1 tot 12

[ctx: datetime]
en: Day of the month, 2 digits with leading zeros, 01 through 31
nl: Dag van de maand, 2 cijfers met voorloop nullen, 01 tot 31

[ctx: datetime]
en: Day of the month without leading zeros, 1 through 31.
nl: Dag van de maand zonder voorloop nullen, 1 tot 31.

[ctx: datetime]
en: Day of the month, 2 digits with leading zeros with English ordinal suffix.
nl: Dag van de maand, 2 cijfers met voorloopnullen en Engels achtervoegsel, Bijv.: nd, -rd, -st, of -th.

[ctx: datetime]
en: Day of the month without leading zeros with English ordinal suffix.
nl: Dag van de maand, zonder voorloopnullen, met Engels achtervoegsel, Bijv.: nd, -rd, -st, of -th.

[ctx: datetime]
en: A full textual representation of the day of the week.
nl: Volledige tekstweergave van de dag van de week.

[ctx: datetime]
en: A textual representation of a day, three letters.
nl: Volledige tekstweergave van de dag, twee letters.

[ctx: datetime]
en: 12-hour format of an hour without leading zeros, 1 through 12.
nl: 12-uursnotatie van een uur zonder voorloopnullen, 1 tot 12.

[ctx: datetime]
en: 24-hour format of an hour without leading zeros, 0 through 23.
nl: 24-uursnotatie van een uur zonder voorloopnullen, 0 tot 23.

[ctx: datetime]
en: 12-hour format of an hour with leading zeros, 01 through 12.
nl: 12-uursnotatie van een uur met voorloopnullen, 01 tot 12.

[ctx: datetime]
en: 24-hour format of an hour with leading zeros, 00 through 23.
nl: 24-uursnotatie van een uur met voorloopnullen, 00 tot 23.

[ctx: datetime]
en: Minutes with leading zeros, 00 through 59.
nl: Minuten met voorloop nullen, 00 tot 59.

[ctx: datetime]
en: Seconds, with leading zeros, 00 through 59.
nl: Seconden met voorloop nullen, 00 tot 59.

[ctx: datetime]
en: Timezone identifier. Eg: UTC, GMT, Atlantic/Azores.
nl: Tijdzone identificatie. Bijv.: UTC, GMT, Europa/Amsterdam

[ctx: datetime]
en: Timezone abbreviation. Eg: EST, MDT
nl: Tijdzone afkorting. Bijv.: EST, MDT

[ctx: datetime]
en: Use date only
nl: Alleen datum gebruiken

[ctx: datetime]
en: Use short description
nl: Korte beschrijving gebruiken

[ctx: datetime]
en: Use long description
nl: Lange beschrijving gebruiken

[ctx: datetime]
en: Use long or short description
nl: Lange of korte beschrijving gebruiken

[ctx: datetime]
en: Use short or long description
nl: Korte of lange beschrijving gebruiken

[ctx: datetime]
en: User selectable
nl: Door gebruiker te kiezen

[ctx: datetime]
en: Anno Domini (BC only)
nl: Anno Domini (alleen v.Chr)

[ctx: datetime]
en: Common Era (BCE only)
nl: Common Era (alleen 'voor onze jaartelling')

en: Long date text
nl: Tekst lange datum

en: Long date description
nl: Beschrijving lange datum

[ctx: datetime]
en: Numeric representation of the day of the week  0 (for Sunday) through 6 (for Saturday).
nl: Numerieke weergave van de dag van de week, 0 (zondag) tot 6 (zaterdag).

en: Development settings
nl: Ontwikkel-instellingen

en: Add @language translation
nl: Een vertaling toevoegen in het @language

en: Date only
nl: Alleen datum

en: Submitted to
nl: Verzonden naar

en: Add SVG field, widget, formatter.
nl: SVG-veld, widget, opmaakhulpmiddel toevoegen.
