OpenFed (8.x-4.5) - en to kk translation catalogue (40 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: weight
kk: салмақ

en: value
kk: мағына

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Other
kk: Басқа

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Publish
kk: Жариялау

en: Workflow settings
kk: Жұмыс үрдісі теңшелімдері

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді

en: Date and time
kk: Дата және уақыт
