OpenFed (8.x-4.8) - en to ka translation catalogue (59 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: weight
ka: წონა

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Time
ka: დრო

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Component
ka: კომპონენტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Files
ka: ფაილები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Separator
ka: გამყოფი

en: All
ka: ყველა

en: Year
ka: წელი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Is less than
ka: ნაკლებია ვიდრე

en: Is less than or equal to
ka: ნაკლებია ვიდრე ან უდრის

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is greater than or equal to
ka: მეტია ვიდრე ან უდრის

en: Is greater than
ka: მეტია ვიდრე

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Other
ka: სხვა

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: empty
ka: ცარიელი

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო

en: Add format
ka: ფორმატის დამატება
