OpenFed (8.x-5.2) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: weight
se: deaddu

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: Archive
se: Vuorká

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Publish
se: Almmut

en: empty
se: guoros

en: About
se: Birra

en: not empty
se: Ii guoros
