OpenFed (8.x-6.0-beta6) - en to ca translation catalogue (157 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: weight
ca: amplada

en: value
ca: valor

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Use count
ca: Comptador d'ús

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Archive
ca: Arxiva

en: Time
ca: Hora

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Display
ca: Visualització

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Files
ca: Fitxers

en: Created
ca: Creat

en: Separator
ca: Separador

en: All
ca: Tot

en: Year
ca: Any

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Inline
ca: En línia

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Is less than
ca: És menor que

en: Is less than or equal to
ca: És menor o igual que

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is greater than or equal to
ca: És més gran o igual que

en: Is greater than
ca: És més gran que

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: N/A
ca: No aplica

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Range
ca: Abast

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Other
ca: Altres

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Tools
ca: Eines

en: Common settings
ca: Configuració més habitual

en: Sort by
ca: Ordena per

en: second
ca: segona

en: minute
ca: minut

en: day
ca: dia

en: month
ca: mes

en: year
ca: any

en: hour
ca: hora

en: timezone
ca: fus horari

en: Time zone handling
ca: Maneig de la zona horària

en: Entity
ca: Entitat

en: Reference
ca: Referència

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Apply
ca: Aplica

en: Translation language
ca: Llengua de la traducció

en: Menus
ca: Menús

en: @min and @max
ca: @min i @max

en: Used in
ca: Usat a

en: Form
ca: Formulari

en: Publish
ca: Publica

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Administrator
ca: Administrador

en: empty
ca: buit

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls

en: Embed
ca: Incrustra

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: IP address
ca: Adreça IP

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Temporary
ca: Temporal

en: No files available.
ca: No hi ha fitxers disponibles.

en: Uses
ca: Usos

en: Is empty (NULL)
ca: És buit (NULL)

en: not empty
ca: no buit

en: MIME type
ca: Tipus MIME

en: Upload date
ca: Data de càrrega

en: Draft
ca: Esborrany

en: exposed
ca: exposat

en: Is between
ca: Està entre

en: between
ca: entre

en: Is not between
ca: No està entre

en: not between
ca: no entre

en: Min
ca: Mínim

en: And max
ca: I màxim

en: And
ca: I

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Workflow settings
ca: Configuració del flux de treball

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Date and time
ca: Data i hora

en: Add format
ca: Afegeix un format

en: custom1
ca: personalitzat1

en: custom2
ca: personalitzat2

en: custom3
ca: personalitzat3

en: %name must be a positive integer.
ca: %name ha de ser un enter positiu.

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Archived
ca: Arxivat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Long text
ca: Text llarg

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
ca: Aquest camp emmagatzema l'ID d'un camp com un valor enter.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Is not empty (NOT NULL)
ca: No és buit (NOT NULL)

en: Changed date
ca: Data de modificació

[ctx: datetime]
en: Year
ca: Any

[ctx: datetime]
en: Month
ca: Mes

[ctx: datetime]
en: Day
ca: Dia

[ctx: datetime]
en: Hour
ca: Hora

[ctx: datetime]
en: Minute
ca: Minut

[ctx: datetime]
en: Second
ca: Segon

en: Master
ca: Mestre

en: Select the date attributes to collect and store.
ca: Seleccioneu els atributs de data a recollir i emmagatzemar.

[ctx: datetime]
en: Timezone
ca: Fus horari

[ctx: datetime]
en: Hide
ca: Amaga

en: Minute increments
ca: Increment dels minuts

en: Date only
ca: Només data

en: Registering module
ca: Mòdul de registre

en: File usage
ca: Utilització de fitxer

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Find and manage files.
ca: Localitza i gestiona arxius.

en: Files overview
ca: Visió generalt dels fitxers

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
ca: Informació d'ús del fitxer per {{ arguments.fid }}

en: Media name
ca: Nom del mèdia

en: Submitted to
ca: Enviat a

en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany
