OpenFed Migrate (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ
