OpenFed Migrate (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: Node ID
bg: Номер

en: Format
bg: Формат

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Language code
bg: Код на език
