OpenFed Migrate (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Language
bn: ভাষা

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Create new revision
bn: একটি নতুন রিভিশন তৈরি করুন

en: Language code
bn: ভাষা কোড
