OpenFed Migrate (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Language
hu: Nyelv

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Format
hu: Formátum

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Source string ID
hu: Forrás karaktersorozat azonosító

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Sticky at top of lists
hu: Kiemelt, az oldal tetejére

en: Node Title
hu: Tartalomcím

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Block ID
hu: Blokk ID

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Created timestamp
hu: Létrehozás időbélyege

en: Block title.
hu: Blokk címe.

en: Object ID
hu: Objektum azonosító

en: The entity type.
hu: Az entitás típusa.

en: Entity bundle
hu: Mezőköteg

en: Authored by (uid)
hu: (uid) a szerző

en: Language (fr, en, ...)
hu: Nyelv (fr, en, ...)

en: The field name.
hu: A mező neve.

en: Modified timestamp
hu: Módosított időbélyeg

en: The translation set id for this node
hu: A tartalomhoz tartozó fordítási csomag azonosítója

en: The block numeric identifier.
hu: A blokk számszerű azonosítója.

en: Input format of the custom block/box content.
hu: Az egyéni blokk/doboz tartalmának beviteli formája.

en: The timestamp the latest revision of this node was created.
hu: A tartalom utolsó változatának időbélyege.

en: Node authored by (uid)
hu: Tartalom szerzője (uid)

en: Revision authored by (uid)
hu: Változat szerzője (uid)

en: The entity bundle.
hu: A mezőköteg.

en: Language for this field.
hu: Ennek a mezőnek a nyelve.

en: The field instance ID.
hu: A mező példányának azonosítója.

en: i18n_string table id
hu: i18n_string tábla azonosító

en: Block property
hu: Blokk tulajdonság

en: The translation of the value of "property".
hu: „Tulajdonság” értékének fordítása.

en: Block title translation.
hu: Blokkcím fordítás.

en: Integer value of Object ID
hu: Az objektumazonosító egész számú értéke

en: The input format used by this string
hu: A karaktersorozat által használt beviteli forma

en: Translation of the option
hu: Az opció fordítása

en: Parent lid
hu: Szülő lid

en: Plural index number in case of plural strings
hu: Többesszámot jelző index többesszámú karaktersorozatok esetén

en: A module defined group of translations
hu: Egy modul által meghatározott fordításcsoport

en: Object property for this string
hu: A karaktersorozat objektumtulajdonsága

en: The name of the pattern's variable.
hu: A minta változójának a neve.

en: The value of the pattern's variable.
hu: A minta változójának a neve.

en: Full string ID
hu: Teljes karaktersorozat-azonosító

en: A boolean indicating whether this translation needs to be updated
hu: Egy logikai érték, amely ezen fordítás frissítésének szükségességét jelzi
