OpenFed Migrate (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Language
km: ភាសា

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
